PayKasa.Org Resmi sitesine devam et
Ukash.web.tr | Türkiye Resmi Reselleri
Çalışma Saatlerimiz;
08:30 - 05:00
CANLI DESTEK
Güvenli ve Hızlı Ukash için:TEL: 0531 358 69 63

5 Euro Ukash Geçen Siteler

İnternet Ortamında 5 euro geçen siteler hangileri?

Değerki EPAY Ukash Müşterilerimiz internet ortamında Ukash satıcısı olarak hangi sitelerde geçtiği hakkında sizleri bilgilendirmek isterizki fakat bu konudan önce sizleri şöyle aydınlatmak isteriz.

Ukash bir Elektronik para olup internet ortamında 12.000 sitede geçmektedir. bu sitelerin hangisinde 5 euro ukash geçer bnuna bilemiyoruz. isterizki sizleri bu konuda bilgilendirmek yalnız sizlere bu konu hakkında Ukash.web.tr yonetimi olarak bilgilendirmek isteriz. şayet kullanmak istediğiniz siteden şüpheliyseniz o sitenin müşteri temsilcilerine ulaşarak veya ödeme seçeneklerine girerek ordaki en alt bakiyeyi görebilirsiniz.

şayet 5 euro ukash seçebiliyorsanız bu demek oluyorki o sitede 5 euro geçerlidir normal şartlar altında ödeme koşulları şöyle sıralanır. 10 euro ukash , 15 euro ukash , 20 euro ukash , 25 euro ukash , 50 euro ukash , 100 euro ukash olarak sizlere seçenek sunarlar. bu konu hakkında daha detaylı bilgi almak istiyorsanız, Müşteri Temcilcilerimiz ile iletişime geçebilirsiniz aşağidaki bağlantıdan.
                                                             

 EPAY UKash’ı Tercih Ettiğiniz İçin Teşekkür Ederiz.
Sorunlarınız için Müşteri Hizmetleri ile iletişime geçebilirsiniz.