PayKasa.Org Resmi sitesine devam et
Ukash.web.tr | Türkiye Resmi Reselleri
Çalışma Saatlerimiz;
08:30 - 05:00
CANLI DESTEK
Güvenli ve Hızlı Ukash için:TEL: 0531 358 69 63

Kod oluşturulurken hata alınırsa?

Değerli Müşterilerimiz

Kod üretimi yapılırken yaşanılan sorunlar, dikkatsizlikler devam ettiği için Ukash’an gelen uyarı maili aşağıda ki gibidir. Net şekilde kod sorulama işlemlerinin artık ücretli olduğunu belirtmişler. Maili dikkatlice okumanızı tavsiye ederiz.

18.01.2015 Ocak tarihi itibari ile kod üretim ekranlarında ”export or print your vouchers’’ uyarısı yapılmaya başlanmıştır. Ayrıca size email ile hesabınızın pop-up aktifi edilmesinide gönderdik. Pop-up aktif işlemini yapmış olmanız gerekli. Kod üretimi yapılırken çıkan pop-up (uyarı yazısı) onay verirseniz kodlarınız direk sabit diskinize kaydolacaktır.Tüm uyarılarımızı dikkate alarak işlemlerinizi yaparsanız işlemlerinizde sorun yaşamayacaksınız. Müşteri servisi tabi ki bizim görevimiz ancak hem siz hemde biz zaman kaybı yaşamamız adına kod üretimi yaparken lütfen size göndermiş olduğumuz uyarıları dikkatle okuyarak uygulayınız.

Kod üretimizde bize göndermiş olduğunuz raporların kontrolü ve size email ile geri dönüşü belirli bir zaman ve maliyet oluşturmaktadır.Bugün itibari ile sorgulama yaptığınız kodların toplamı üzerinden %1 işlem ücreti alınacaktır.

Eğer kodunuzu basımını yaparken kaydettiniz ”internal server error or bad gateway etc..’’ gibi hatalar aldınız. Bu kodlarınızı sorgularken işlem ücreti alınmayacaktır. Ancak TEMİZ-ANLAŞILIR EKRAN GÖRÜNTÜLERİ İLE BU DURUMU İSPATLAMANIZ GEREKMEKTEDİR. Tarih ve Saat net şekilde görülmelidir.Sorgulamamız için raporu gönderirken lütfen bu ekran görüntülerinide gönderiniz aksi taktirde sorgulama işlemi ücreti alınacaktır!!