PayKasa.Org Resmi sitesine devam et
Ukash.web.tr | Türkiye Resmi Reselleri
Çalışma Saatlerimiz;
08:30 - 05:00
CANLI DESTEK
Güvenli ve Hızlı Ukash için:TEL: 0531 358 69 63

Kurumsal

İnternette kredi kartı kullanmaya gerek kalmadan, birçok alışveriş yapabileceğiniz sistem ukash kart artık Ukash.web.tr ekopay A.Ş dahilinde daha hızlı ve yasal güvenli bir şekilde sizlere Hizmet sunmaktadir.

Ukash.web.tr Sistem işleticisi, ödeme kuruluşu veya elektronik para kuruluşu değildir.

 Ukash Kartınızı elde etmek bizimle çok kolay ve güvenilir. Banka hesaplarımıza satın alacağınız kartın tutarını yatırdıktan sonra, bize canlı destek bölümümüzden yada ofis veya mobil destek hattımızı arayarak bilgi veriniz.19 haneli pin kodunuz 1-3 dakika içinde cep telefonunuza SMS olarak gönderilmektedir. Banka hesaplarımızı öğrenmek için bizimle yine aynı şekilde iletişime geçebilirsiniz.Kötü niyetli kişilerin banka hesaplarına yaptığı saldırılardan dolayı web sitemiz üzerinde banka bilgilerimizi bulundurmamaktayız. Her türlü sorunuz için operatörlerimiz, sizi cevaplandırmak için hazır bulunmaktadırlar.

Sizlerin kullanımına sunduğumuz pin numaraları, İngilteredeki üreticisi olan Smart Voucher Ltd. tarafından ve bizim tarafımızdan kontrol ediltikten sonra hizmetinize sunulmaktadır. Kartlarımızın eksik yada yanlış çıkma ihtimali yoktur. Son derece hassas bir sistemle denetlenir.

Şirketimiz vergi denetimli olup tüm satışları ve hizmetleri yasal ve faturalı yapmaktadır. Müşteri gizliliği güvenden sonra gelen bizim için en önemli 2. unsurdur. Müşteri bilgileri sizlere bir sonraki alışverişinizde daha hızlı yardımcı olabilmek ve zaman zaman yaptığımız kampanyalardan faydalandırmak adına hassasiyetle saklanır ve 3. şahıslara asla bilgi verilmemektedir.

Ukash Kart, bilindiği üzere artık dünyada 20.000 civarı sitede kullanılmaktadır. Kartın kullanım alanı tasarrufu alıcıya aittir. TC kanununlarının izin verdiği alışveriş, iletişim, oyun sitelerinde kullanılmalı, yasal olmayan sitelerde asla kullanılmamalıdır. Kullanımı halinde üretici ve satıcı firmalar bundan sorumlu değildir.