PayKasa.Org Resmi sitesine devam et
Ukash.web.tr | Türkiye Resmi Reselleri
Çalışma Saatlerimiz;
08:30 - 05:00
CANLI DESTEK
Güvenli ve Hızlı Ukash için:TEL: 0531 358 69 63

Mobil ödeme ile ukash

Mobil ödeme İle Ukash Kart Satın al Online!

İnternetten alışveriş yapmak isteyen herkes bunun güvenilir olup olmadığınısorgulamaktadır. Bazı siteler adını duyurmuştur ve bu nedenle de internet üzerinden alışveriş yapan pek çok kişinin adı bilinen sitelerden alışveriş yaptığı bilinmektedir.

Çünkü pek çok sitede bilgisayar üzerinden dolandırıcılık yapan kişilerin dolandırıcılıklarına sahne olmaktadır. Kredi kartı ile internetten alışveriş yapmanın riskli olduğunu düşünen pek çok kişi bu nedenlerden dolayı sanal kart kullanmayı tercih etmektedir. Sanal bir kartın çalınması da söz konusu olmayacaktır. Dolayısıyla sanal bir kartla alışveriş yapmak kesinlikle daha güvenli olacaktır.

Mobil ödeme ile Ukash kart satın al!
Mobil Ödeme İle Ukash Satın Al

Sanal kartlar arasında en çok bilineni Ukash karttır. Bu kartın bu kadar tanınmasının nedeni dünya üzerinde 160 binden fazla satış noktasında kullanımının mümkün olmasıdır. Sadece Türkiye’de değil, yurt dışında da bu kadar kullanılan bir kart olması nedeni ile oldukça sık tercih edilmektedir.

Ukash kart sahibi olmak konusunda yaşa ilişkin herhangi bir sınırlama yoktur. Her yaştan insan bu karta sahip olabilir ve kullanabilir. Sizin ön ödeme yaptığınız bu kart mobil ödeme seçeneği nedeni ile oldukça popüler hale gelmiştir. Telefonla müşteri temsilcilerini aradığınız takdirde size hangi miktarda bir sanal kart almayı istediğiniz sorulacaktır. İnternet üzerinden kredi kartı ile satın alabildiğiniz bu kartları telefon faturanıza yansıyacak bir konuşma ile de satın alabilmeniz mümkündür. Böylelikle Ukash kartın kullanım alanı da giderek yaygınlaşmıştır. Size 19 haneli bir PIN numarası verilecektir. Önemli olan bu PIN numarasını doğru ve eksiksiz bir şekilde

Ukash kart anne babaların çocuklarının kullanımına sunduğu bir kart olarak da oldukça yaygınlaşmıştır. Normal kredi kartının limitinin aşılacağından endişe eden anne ve babalar çocuklarının bu kartı kullanmasını istemektedir.