PayKasa.Org Resmi sitesine devam et
Ukash.web.tr | Türkiye Resmi Reselleri
Çalışma Saatlerimiz;
08:30 - 05:00
CANLI DESTEK
Güvenli ve Hızlı Ukash için:TEL: 0531 358 69 63

S.S.S

Ukash Kart Nedir?
Ukash kart, internet üzerinde kullanılan 19 haneden oluşan ön ödemeli bir pin numarasıdır.
Ukash Kart'ı nasıl satın alabilirim?
Almak istediğiniz ukash pin ücretini hesap numaramıza havale yaptıktan sonra Ukash kart satın alma işlemini hızlı ve güvenilir olarak Ukash Canlı Destek bölümün gerçekleştirebilirsiniz ya da satın alma işlemini Skype üzerinden de gerçekleştirebilirsiniz bu yöntem için yapmanız gereken tek şey [email protected] adresimizi listenize ekleyerek iletişime geçmektir.
Banka hesap numalarınıza nereden ulaşabilirim?
Banka Hesap Numalarımız sayfasından ya da Ukash Canlı Destek bölümümüzle irtibata geçerek havale yapacağınız banka hesap bilgimizi isteyerek ulaşabilirsiniz.
Havaleden sonra bana Ukash Kartı mı gelecek?
Hayır, Ukash Kart gerçek anlamda bir kart değildir, 19 haneden oluşan pin numarasıdır, adresinize herhangi bir kart iletilmemektedir, havalenizden sonra msn üzerinden size 19 haneli pin numarası iletilecektir.
Havaleden sonra ne kadar sürede ukash pin numarasını iletiyorsunuz?
Havalenizi yaptıktan sonra Skype, Canlı Destek veya telefon numaralarımız üzerinden bize ulaşıp, havale bilgilerinizi iletiyorsunuz, ardından havalenizi kontrol edip ukash pin numaranızı hızlı ve güvenli şekilde sizlere iletiyoruz iletiyoruz, 1-2 dakika içinde ukash pin numaranız telefonunuza kısa mesaj olarak iletilmiş oluyor.
Havale yaptım fakat msn e giremiyorum, nasıl pin numarasını alabilirim?
Havale yaptıktan sonra Ukash Canlı Destek bölümümüze bağlanarak ukash pin numarasına hızlı ve güvenli bir şekilde ulaşabilirsiniz ya da eğer havale yaptıysanız sitemizin Ödeme Bildirim Formu nu doldurmanız gerekmektedir. Havale bilgilerinizi detaylı şekilde yazıp formu onayladıktan sonra ödemeniz kontrol edilip ukash pin numaranız telefonunuza kısa mesaj olarak gönderilecektir.
Ukash Kart pin numarasını aldım, ne kadar sürede kullanabilirim?
Ukash Kart pin numarasının 1 sene geçerliliği vardır, satın aldığınız pin numarasıyla 1 sene içinde istediğiniz zaman sorunsuz bir şekilde hızlı yükleme yapabilirsiniz.
Ukash Kart Nedir?
Ukash Kart, dünya üzerindeki bir çok noktada geçerli olan ve ödeme kabul eden online alışveriş sitelerinde kullanabileceğiniz, kolayca ve hızlı ödeme yapmanızı olanak sağlayan, kişisel bilgilerinizi başka kişilerin bilmesini engelleyen ön ödemeli kart sayılan 19 haneli dijital pin numarasıdır.