PayKasa.Org Resmi sitesine devam et
Ukash.web.tr | Türkiye Resmi Reselleri
Çalışma Saatlerimiz;
08:30 - 05:00
CANLI DESTEK
Güvenli ve Hızlı Ukash için:TEL: 0531 358 69 63

Siber Risklerden Ukash Uzaklaştırır

Siber Tehditlerden uzaklaştırır

Toplumsal ihtiyaçların giderilmesinde günümüz dünyasında çok çeşitli ödeme yöntemleri kullanılmaktadır. Yeni yöntemler gelişirken kimi eski yöntemler ise artık demode olmaktadır.

Siber korsanların eline düşmeyin
Son zamanların en popüler ödeme yöntemi hem ülkemizde hem de tüm dünya konjektöründe “UKASH KART” ile ödeme sistemidir. Sistem çok basit bir algoritma üzerinden işlemektedir. İhtiyacınız olan miktar kadar ukash kart sahibi olup yine ihtiyacınız kadar ödeme yapma imkanı sağlamaktadır. Risk mevhumu taşımayan bu sistemde kişiler hem çok kolay edinme hem de çok kolay kullanma seçenek ve avantajına sahip olabilmektedirler.

Siber dünyanın tüm risklerinden uzak tamamen güvenli bir harcama yöntemine sahip UKASH kartın tüm ayrıcalıklarını ülkemizde de tüketicilerin hizmetine sunan Şenpay Pazarlama ukash sisteminin geliştirilmesine katkı sağlamaya devam etmektedir.Ukash kart sisteminin geçerli olduğu onlarca sitenin her gün bu ödeme sistemine dahil olması ukash kartın daha da popülerlik kazanmasını sağlamıştır.

Ukash kartın temin edilmesinde de çok çeşitli seçenekler gündeme gelmektedir. Bu seçenekler içerisinde özellikle banka havalesi en güvenilir yöntem olarak karşımıza çıkmaktadır. Bunun yanında kredi kartlı satın alma, mobil ödeme gibi seçenekler de mevcuttur. Şirketimiz bünyesinde hizmet veren resmi satış sitemiz “www.ukash.web.tr ile en güvenilir satın alma seçenekleri sunulmaktadır. Müşterilerimizi Türkiye’nin ilk Reseller bayisi olan şirketimize ait sitemizi ziyaret etmeye davet ediyoruz.