PayKasa.Org Resmi sitesine devam et
Ukash.web.tr | Türkiye Resmi Reselleri
Çalışma Saatlerimiz;
08:30 - 05:00
CANLI DESTEK
Güvenli ve Hızlı Ukash için:TEL: 0531 358 69 63

Tatil Hakkında duyuru

Sevgili, Ukash Alt Bayilerimiz

paskalya tatili

İngiltere çıkışlı Bağlı olduğumuz Genel merkez Ukash.com ön ödeme ve transfer talepleri ilgili bir güncellemeyi sizlere duyurmak  istiyoruz.  Yurt dışında Paskalya Tatilleri nedeni ile ofisleri aşağida belirtilen süre boyunca ( tüm tatil tarihlerine dahil olan ) kapalı olacaktır:

Yukarıda belirtilen dönemlerde gönderilen ödemeler’de hesabınız  üzerinde herhangi bir kontör herhangi ön ödemeleri almak nede yüklemek mümkün olmayacaktır.

Yukarıda belirtilen süreler için tüm ödemeler Perşembe 2 Nisan 15.00  kadar kabul edilecektir. daha sonra tarafınızdan alınacak olan  tüm ödemeler Nisan 15:00  Perşembe 9:00‘dan sonra hesabınıza yüklenecektir. biz bu tarihler arasında gelen ödemeleri kabul edilecektir.). belirtilen saatler haricinde herhangi bir transfer ve ödemeleri belirttiğimiz saatler dışındaysa ise  işleme alınacağını garanti edemiyoruz.

Genel Merkez Ofisleri  Nisan 2015 Pazartesi 09 tekrar açık olacak. lütfen ödemelerinizi EPAY A.S firmasına erkenden yapınız aksi takdir’de bakiyenizi güncelleyemezsiniz. bakiye konusunda sıkıntı yaşamamak için lütfen Soru ve Sorunlarınız için Müşteri Temsilcilerimiz ile iletişime geçiniz.