PayKasa.Org Resmi sitesine devam et
Ukash.web.tr | Türkiye Resmi Reselleri
Çalışma Saatlerimiz;
08:30 - 05:00
CANLI DESTEK
Güvenli ve Hızlı Ukash için:TEL: 0531 358 69 63

Ukash Alternatifi ”Paykasa Kart” hakkında uyarı!

Türkiye’nin öncü firmaların’dan Epay A.Ş tarafından bir önceki açıklamamızda belirttiğimiz gibi ”BDDK” tarafından çıkan bir yasa ile firmamız faaliyetini durdurmuştur.

Kullanıclar tarafından Ukash bittiği için Alternatif kartlar arama içinde olduğunu gördük ve kullanıcıların bir çoğu kendine alternatif olarak Paykasa Kart olarak kendinize alternatifler oluşturmamanızı öneririz. bu kartın kullanımı hem kullanıcı olarak hemde bunu satanlar açısında  yasal bir durum oluşturmuyor.

paykasa uyarı

Bilmeniz Gerekenler..

şunu bilmenizi isterizki ilerki süreçlerde bu kartı hem satanlar için hemde kullanıcılar için ciddi cezaler kapınızı çalacaktır.  bazı firmaların diğer alternatif kartları piyasaya sürmesine şaşkınlıka izliyoruz ve ilerki zamanda hangi sorunlar ile karşılacaklarını merakla bekliyoruz olacagız.

Bddk Elektronik para

Türkiye’nin Resmi ”Elektronik para” firması olarak bu sektör bu işi bizim yapmamız gerekirken BDDK Elektronik para lisansı olmadan satış yapmak isteyen firmalara tekrar uyarma gereği duyuyoruz lütfen BDDK Elektronik para yasasını tekrardan gözden geçirmelerini öneririz.

Gayri meşur olarak bu işi yapan kişiler kendilerini T.C  karşısın’da kendini akıllı zannedip devam ediyorlarsa. bilsinlerki T.C Her zaman 18 yaşındadır. belki şuan kapınızı çalmıyordur fakat çalmayacağı anlamınada gelmiyor. lütfen kuralları terkar gözden geçiriniz.

Epay‘ı Tercih Ettiğiniz İçin Teşekkür Ederiz.
Sorunlarınız için Müşteri Hizmetleri ile iletişime geçebilirsiniz.