PayKasa.Org Resmi sitesine devam et
Ukash.web.tr | Türkiye Resmi Reselleri
Çalışma Saatlerimiz;
08:30 - 05:00
CANLI DESTEK
Güvenli ve Hızlı Ukash için:TEL: 0531 358 69 63

Ukash Bozdurma

Bildiğimiz gibi Ukash kart sistemi bilindiği gibi İnternet ortamında ön ödeme sistemi şeklinde bir uygulama ile kredi kartı bilgilerinizi vermeden 2 ve 3 şahıslara ulaşmadan  İnternet Üzerinden güvenli Alışveriş yapma imkanını sizlere sunar , ödeme noktalarında ödeme işlemlerinizi gerçekleştirmeye yarayan bir sistemdir.

Ukash bozdurma yüksek kurdan

Bu uygulamanın en değerli avantajlarından bir taneside Ukash kartınızı Bozdurabilir olmasıdır. bu makalemizde Ukash Bozdurma işleminin nasıl yapılacağını sizlere burdan kısaca anlatmak istiyoruz , öncelikle Ukash Bozdurmak istediğiniz PİN numaranızı müşteri temsilcimize bildiriyorsunuz ve size ogünki kur fiyatını bildiriyor eğerki kabul ederseniz , vermiş olduğunuz hesap numaranıza Ukash Bozdurma için ödemenizi gerçekleştiriyoruz. güncel Ukash kart satış fiyatlarımızı ise  burdan öğrenebilirsiniz : http://www.ukash.web.tr/ukash-fiyatlari

Türkiye’nin Elektronik para kartı Ukash Artık Türkiye’de satışını durdurdu Alternatik kart olarak http://www.ukash.web.tr/paykasa/ & http://www.ukash.web.tr/astropay/ üzerinden uygun fiyatlar ile kart temin edebilir, aynı zamanda yüksek kurdan paykasa bozdurma veya Astropay Bozdurma yapabilirsiniz.