PayKasa.Org Resmi sitesine devam et
Ukash.web.tr | Türkiye Resmi Reselleri
Çalışma Saatlerimiz;
08:30 - 05:00
CANLI DESTEK
Güvenli ve Hızlı Ukash için:TEL: 0531 358 69 63

Ukash ile Skype Kontor Nasıl Yuklenir?

19 Haneli Ukash Pin numarası ile Nasıl ödeme Yapabilirim?

Ukash 19 Haneli pin numarası ile Ödeme Nasıl yapılır sizlere bunu anlatmak istedik. öncelikle yapmanız gerekenleri adım adım aşağida anlatacağız.

1-) Oturum Hesabınız Kısmından Kullanıcı adınız ve şifrenizi girerek Hesabınıza erişim Sağlayınız.

2-) Satın almak istediğiniz ürünü seçin Ukash fiyatları kısmından

3-) Hesabınızda Ödeme Yontemi olarak Ukash Seçiniz.

4-) Ödenecek Tutarı Kontrol edin ve miktarı gözden geçirdikden sonra  hemen Sağ tarafda  olan ben Skype kurallarını kabul ediyorum Kullanım Şartları kısmını işaretleyiniz.

5-) Almış Olduğunuz 19 haneli Ukash pin numarasını girin. Bu almış olduğunuz 19 haneli Pin kodu KDV dahil , Türk para birimi ile veya Dolar $ para birimi ile girilmemelidir , Örneğin 10 $ ise  “10.00” olarak girilmelidir.

FA959

6-) yapmanız gereken şuan Ödemeyi tamamlamak için  Çeki al kısmını tıklamanızdir.

 

7-)  Eğer Ukash kuponu tam değerini kullanmazsanız, yeni bir 19 haneli Ukash kuponu sayısı şeklinde değişiklik alacaksınız. Biz ileride kullanmak için bu ayrıntıları baskı ile öneririz bizimle herhangi bir soru veya sorun ile irtibata geçebilirsiniz.

Not : Ukash kuponları geçerli oranda KDV dahildir. Skype KDV kesecektir ödemelerinizde , siz ödeme miktarınızda  gördüğünüz Tutar ile KDV lendirileceksiniz. Skype yaptığınız tüm aramaların ardından KDV ücretsiz tahsil edilecektir.