PayKasa.Org Resmi sitesine devam et
Ukash.web.tr | Türkiye Resmi Reselleri
Çalışma Saatlerimiz;
08:30 - 05:00
CANLI DESTEK
Güvenli ve Hızlı Ukash için:TEL: 0531 358 69 63

Ukash Kart Güvenlimidir?

Ukash Kart Güvenlimidir Sorusunuz sizlere cevapladık!!

Ukash Kart Günenilir..

Ukash Kart Günenilir..

Akılları kurcalayan bu soruyu herkes merak etmekte fakat net bir cevabını bilmemektedir. Sanal ticaretin vazgeçilmezi Ukash Kart gerçekten güvenilir midir?

Ukash bir çeşit sanal para değeridir. Sahip olduğunuz pin değeri kadar alışveriş ya da kullanım hakkı kazanırsınız. Buradaki temel sorun kartın güvenirliliği değil sahip olduğunuz pin numarasının feyk olup olmamasıdır. Yani ukash kart güvenli ancak doğru pin numarası ile kullanımı zorunludur. Feyk numaradan kastım ya daha önceden satılmış ve kullanılmış bir pin numarasının satın alınması; veya art niyetli kişilerin karşı tarafı dolandırmak üzere tasarladıkları ve tamamen hayali olan pin numaralarının satın alınması şeklinde olmasıdır.

Tabi her iki durumda da ukash kullanıcısı mağdur olmaktadır. Yani ukash kart güvenli ancak kötü niyetli kişilerin haksız kazanç elde etme isteği güvensizlik oluşturmaktadır. İşte tam da bu yüzden ucuz ya da başka gerekçelerle her yerden satın alma yapılmamalıdır. Ukash kartın ana bayileri mevcut olup yıllardır kullanıcılara zaten güvenli bir şekilde kart tedarik edilmektedir.

Hatta kart alımlarında kredi kartı kullanımı dahi güvenli olmamaktadır. Ukashın gerçek anlamı kartlı alışveriş dışında çok ciddi bir seçenek olmasıdır. Yani buradaki en büyük avantaj, sizin kredi kartı bilgileriniz olmadan rahatlıkla sahip olup aynen kredi kartıyla yapılan tüm işleve sahip bir karta sahip olmanızdır.

Ukash Reseller bayi olarak resmi sitemizde müşterilerle yaptığımız görüşmelerde çok ucuz ukash sağladığını iddia eden arkadaşlara rastlamaktayız. Türkiye piyasasının %91 ne kart sağlayan bir firma olarak bunun imkansızlığını mümkün oldukça anlatmaya çalışmaktayız. Ancak kandırılmaya meyilli bir toplum olarak çoğu zaman söylediklerimizin dinlenmediğine de şahit olmaktayız. Özellikle hayali pin kodları siber ortamda adeta uçuşmaktadır. Tüm kullanıcıları tekrar tekrar uyarmak durumundayız.
Güvenli alışverişin adresi www.ukash.web.tr adresine bekliyoruz..  Ukash Kart nasıl alınır merak ediyorsanız lütfen linki ziyaret ediniz. http://www.ukash.web.tr/ukash-nasil-alinir