PayKasa.Org Resmi sitesine devam et
Ukash.web.tr | Türkiye Resmi Reselleri
Çalışma Saatlerimiz;
08:30 - 05:00
CANLI DESTEK
Güvenli ve Hızlı Ukash için:TEL: 0531 358 69 63

Ukash Kart Kaç Yıl Geçerlidir

Ukash Kart Kaç Yıl Geçerlidir Sorusunu sizlere Açıkladık

Ukash kart her şeyden öncelik olarak kullanıcılarına dünyanın 14 binden fazla online alım satım sitesinde ürün alımı yapma fırsatı sunmaktadır. Epeyce genişçe bir platform meydana koyan ukash, ek olarak kullanıcıları amaçlı birbirinden ilginç avantajları da eşliğinde getirmektedir. Sorunsuz alışverişlerin en dosdoğru adresi kalan ve pratik tüketimi ile ödemelerin kısa zamanda gerçekleşmesini fırsatı sunan bu kart, bunların yanında bir kullanımlık ve risk oluşturmayan bir sanal kredi kartıdır.

Ukash ile tediye ne ile yapılır?

Ukash ile tediye inşa etmek epeyce çabuk ve pratik bir biçimde karşımıza çıkmaktadır. 19 haneli pin numarasına sahip kalan ukash, bütün ödemelerin bu pin numarasıyla yapılmasını sağlamakta ve ödemelerde yaşanan gün kaybının önüne geçmektedir. Satın alınmak ürünün tediye kısmında bulunan ilgilenen ukash bölümüne 19 haneli pin numarasının girilmesi tediye amaçlı yeteri kadar olmaktadır.

Ukash satın alım nasıldır?

Ukash satın almak amaçlı olarak yapılması gerekli olan satış sitelerinden birine girmek ve bunun sonrasında kart limitine hüküm sunmak olmaktadır. Bunun sonrasında telefon veya msn üzerinden alıcı temsilcileri ile irtibata geçilmekte ve bazı basit verilerin verilmesinden bir sonra satın alım işlemi başlatılmaktadır. Gerek Kalan verilerin alınmasının sonrasında ise sıra şirket hesap numarasına kart ücretinin yatırılması gelmektedir. Kart ücretinin hesaba geçmesinden bir sonra ukash kart canlı olmakta ve 19 haneli pin numarasıyla ödemeler yapılmaya başlanmaktadır.

Ukash kart kaç yıl geçerlidir?

Tüm ukash kartlar yanlızca bir yıl amaçlı olabilitesi yüksek olmaktadır. bir senenin bitiminde iptal kalan kartlar, iptal işleminin sonrasında yeniden alım satım yapmaya müsade vermemektedir. Bu sebeple kullanıcıların yepyeni bir ukash satın alması gerekiyor . Kart süresinin bir yıl olarak belirlenmesi kullanıcı güvenliği tarafından karşımıza çıkmaktadır. Bu sayede bir yıl bitiminde kartların kaybolma veya çalınması güvenlik tarafından sıkıntı yaşanmasının önüne geçmektedir . Ukash.web.tr resmi sitesidir. sitesinden alacağınız Ukash Kartlarınız sizlere Güven Sunar.