PayKasa.Org Resmi sitesine devam et
Ukash.web.tr | Türkiye Resmi Reselleri
Çalışma Saatlerimiz;
08:30 - 05:00
CANLI DESTEK
Güvenli ve Hızlı Ukash için:TEL: 0531 358 69 63

Ukash Kartınız Çalınırsa Ne olur?

Ukash Kartınız Çalınırsa Ne olur Hakkında bilgilendirme

Bilindiği gibi ukash kartlar İngiltere çıkış merkezli olup sanal olarak hizmet vermektedirler. 19 rakamlı dijital pin numarasından oluşup tek kullanıma sahiptirler. Hızlı, kolay ve güvenli alışverişin adresi olan ukash kartınızın alımı da çok kolaydır. Ukash.web.tr sitemizden uzman Müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçerek hiç bir bilginizi paylaşmanıza gerek kalmadan ukash kart satan firmanın banka havale numaralarına belirlediğiniz ukash kart limitini yatırdığınız takdirde ukash kartınıza sahip olmanız an meselesidir.

Ukash çalınırsa ne olur?

İşte alımında da sizlere sorunsuz ve hızlı alım hizmeti veren bu kart ödemelerinizde de sizden hiç bir kişisel bilginizi paylaşamanıza gerek bıraktırmadan güvenli ödeme yapmanızı sağlar. Diyelim ki internet sitelerinin herhangi birisinde ukash kartınızla ödeme yapmak istiyorsunuz.

Yapmanız gereken ödeme kısmına geldiğinizde ukash kart firmanızdan aldığınız 19 rakamlı ukash kart pin numaranızı ilgili kısma girmek olacaktır. Fakat giriş yapmanıza rağmen “ukash kartınız çalışmıyorsa” ukash kart satan firmanızı aramadan önce kendinizin de çözebileceği adımlardan söz etmek istedik sizlere. Bunları sıralayacak olursak;
-Ukash kart kullanım tarihi vardır.

Bu da ukash kartınızın 1 yıl içinde kullanılmasının gerektiğini gösterir size. Yani ukash kartınızı aldıktan sonra 1 yıl içinde kullanımını gerçekleştirmelisiniz. Öncelikle bunu hatırlamanız gerekiyor ukash kartınızın alımını gerçekleştirdiğiniz zaman ne zamandı ve üzerinden 1 yıl geçti mi? ilk kontrolünüz bu olmalı.

– Ukash kartınızın size sağladığı ilk sıradaki avantajı olan güven unsuru. Şöyle ki ukash kartınızı alırken nasıl ki kişisel bilgilerinizi paylaşmıyorsanız ukash kartınızı aldıktan sonra 19 rakamlı dijital pin şifrenizin numaralarını 3. şahıs yada şahıslarla paylaşmamanız gerekir. Eğer böyle bir durum gerçekleştiyse ukash kart numaranız kullanılmış olabilir.

-Size verilen 19 rakamlı şifreyi doğru bir şekilde giriyor musunuz buna dikkat edin. Size verilen şifre 19 rakamdan oluşup 633 ile başlar ve devamında 718 ile onu takip eden numaralardan oluşur. Aralarında hiç boşluk bırakmadan girmelisiniz ukash kodunuzu. Bu arada hatırlatmak isteriz ki ülkemizde 633 ile başlayan ukash kart numaraları bazı ülkelerde 16 rakamdan oluşup 718 ile başlar. 

-Ukash kart pin numaranızın 19 rakamlı pin numarasını girdikten sonra ukash kart pin değerini kısmına girmeniz gereken ukash kart pin değerinizi doğru bir şekilde girip girmediğinizdir. Doğru yazılışı mesela 20 euroluk bir kartsa ukash kartınız değer kısmına 20.00 girmeniz gerekiyor. Ukash kart pin değerinizi girmeniz önemlidir. Girmediğiniz takdirde sistem ukash kartınız için kullanılamıyor yada geçersiz kart uyarısı verecektir .

-Pin değeri ile ilgili bir şeyi daha hatırlatmak isteriz ki bu da pin değeri kısmına para birimi girmeyin çünkü zaten sisteminiz 19 rakamlı şifrenizi girdikten sonra pin değerinizi tanıyacaktır. Özetleyecek olursak yukarıda bahsetmiş olduğumuz tüm kontrolleri yaptığınız halde bile ukash kartınız hala çalışmıyorsa lütfen ukash kart satan firmanızın Müşteri temsilcilerinden destek alabilirsiniz.