PayKasa.Org Resmi sitesine devam et
Ukash.web.tr | Türkiye Resmi Reselleri
Çalışma Saatlerimiz;
08:30 - 05:00
CANLI DESTEK
Güvenli ve Hızlı Ukash için:TEL: 0531 358 69 63

Ukash Toptan Alım-Satımı

Ukash Kart Toptan Parakende Satışı Hakkında

Ukash kart ön ödemeli kart sistemidir. Ukash kartlar 19 rakamlı dijital pin numarasından oluşur. Ana vatanı İngiltere olan bu kartın kullanımı dünyada 12.000 den fazla ülkede faaliyet göstermektedir. internet üzerinden alışverişlerini gerçekleştiren kişisel bilgilerini paylaşmayı istemeyen kişiler için kullanımı kolay olan bir karttır. Kredi kartı kullanmak istemeyen havale ile vakit harcamak istemeyen kişiler için uygun bir ödeme yoludur ukash kart.

Ukash kartların perakende olarak alımını kolay, hızlı ve güvenilir bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Bunun için yasal olarak faaliyet gösteren ukash.web.tr  ukash sitemizden kart uzman müşteri temsilcilerimizle irtibata geçmeniz yeterli olacaktır. Sitemizin uzman müşteri temsilcilerinden alacağınız banka havale numaralarına dilediğiniz ukash kart bedelini havale yaptıktan sonra ukash kart alımınızı hemen gerçekleştirebilirisiniz. Havale işlemini tamamladıktan sonra uzman müşteri temsilcilerimiz aracılığı ile 19 rakamlı dijital pin numaranızı alabilirisiniz. Daha sonra dilediğiniz sitede ukash ödeme seçeneğini seçerek ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz.

Gelelim ukash kartın birde toptan alımına yani bayilik almak ..İngiltere kökenli bir kart olduğu için ukash kartların toptan alımıda zordur. Kişiye özel ukash kart toptan alımı söz konusu değildir. Ukash kart alımınızı firma kurarak gerçekleştirebilirsiniz. Bunun içinde tabii ki bazı prosedürler var.. Ukash.web.tr sitemizde yasal ana bayii olarak sizlerin bu sorusunu yanıtlamak istedik.

Biz EPAY Ukash olarak yasal hizmet veren ukashkartal.net sitemizden sizlere bayilik verebiliyoruz. Sizlere ukash kart bayisi olmanın gerekli olan prosedürlerinden bahsetmek istiyoruz. Bunun için sağlamanız gereken bazı belgeler olacak doğal olarak. Bunları sırayla anlatalım şimdi size;

-Ukash reseller kaydı ve ödemesi

-Vergi levhası

-İşyeri açma ve çalıştırma belgesi

-İşyeri adına açmış olduğunu banka hesap bilgileriniz

Bu dört ana maddeyi tamamladıktan sonra geriye kalan işleminiz müşterilerinize sağlayacağınız kartlarınız olacak. Euro bazında alım gerçekleştireceğiniz kartların komisyon tutarı da olacak elbette. Ukash kartlarınızın limiti birbirinden farklı olacağı için dolayısıyla ödeyeceğiniz komisyonunuzda farklılık gösterecek. Biz ana bayii olarak toptan ukash kart alımlarınızda sizlere en uygun ödeme seçeneklerini sunup ukash kartın kullanımını daha geniş kitlelerin hizmetine sunmak için sizlere bayii olma yolunda kolaylıklar sunacağımıza emin olmanızı isteriz.