PayKasa.Org Resmi sitesine devam et
Ukash.web.tr | Türkiye Resmi Reselleri
Çalışma Saatlerimiz;
08:30 - 05:00
CANLI DESTEK
Güvenli ve Hızlı Ukash için:TEL: 0531 358 69 63

Yakında Mobil Uygulama İle Karşınızdayız

PAY Truzim Ukash A.Ş Firmasından bir yenilik daha!

Özgün Tasarım ve web sitesi tabanlı içerik yönetim sistemi teknik çalışmaları Doruk A.Ş tarafından yapılmaktadir. ve Mobil uygulamamız App Store ve Google Play‘de yayınlacaktır.

Diğer yandan yandan EPAY  A.Ş Firmasi tarafından yayınlanacak Alt bayiler için Mobil uygulamalar da yakında Müşterilerin kullanımı EPAY A.Ş bünyesindeki Senpay Ukash LTD.ŞTİ ve Tatil Rehberi A.Ş markaları için hazırladığımız uygulamalar da yakında müşterilerin kullanımı için App Store ve Google Play’den erişilebilir olacak.

EPAY A.Ş Genel Müdür’ü  Gönül Usta tarafından basın toplantısı ile duyurulan uygulama sayesinde EPAY Müşterileri, alışverişleri verebilecek aynı anda takip edebileceklerdir.  ve kampanyalı kodlarımız’dan yararlanabilecek  Sisteme entegre edilen QR Mesaji ile Ukash.web.tr’den alınan Kartlar için Video mesaj eklenebilecektir.

Türkiye Elektronik para sisteminde ilk defa kullanılacak bu Ukash Mobil alışveriş sistemi, Müşterilerine  son alışverişlerini inceleme, özel indirimlerindne yararlanma ,günlük güncel ukash fiyatlarını görüntüleyebilme , yapmış olduğunuz alışverişlerinizin toplamını görebilme ve aynı zamnda EPAY tarafından en yüksek alışveriş yapan müşterilere çekiliş hakkı kazanma imkanı sunuluyor. bu kampanyalar’dan Mobil uygulama sayesinde yararlanabilme.

Yeni hedeflerinin 150 bine yakın kart datasının büyük bir bölümünü mobil uygulamaya taşımak olduğunu dile getiren Gönül Usta Ukash sektöründe ilk kez böyle bir uygulamayı EPAY olarak hayata geçirmekten büyük mutluluk duyduğumuzu belirtmek isteriz.

Bu uygulamayla neler yapabilirsiniz?

                                                   

       Epay Ukash’ı Tercih Ettiğiniz İçin Teşekkür Ederiz.
Sorunlarınız için Müşteri Hizmetleri ile iletişime geçebilirsiniz.